Catering

 

Oferta cateringowa

Na przyjęcia poza Restauracją oferujemy catering. Możemy stworzyć go z wybranych pozycji z Karty lub razem opracować Menu, które idealnie sprawdzi się na planowanym przez Państwa przyjęciu. Mieliśmy zaszczyt obsługiwać wiele wspaniałych wydarzeń. Na największym z nich gotowaliśmy dla 1500 osób. Wszystkie wspominamy wspaniale i nie możemy doczekać się kolejnych wizyt naszych Gości!

Nasza Restauracja została wielokrotnie poproszona o zapewnienie posiłku na przyjęciach bardzo znanych osób, których nazwiska nie zostaną ujawnione pamiętając, iż dobrą tradycją Restauratora, jest nie wymieniać nazwisk swoich Gości. Niemniej chcemy im wszystkim bardzo podziękować za zaufanie.

Żeby dowiedzieć się więcej o naszej Ofercie prosimy o kontakt z Restauracją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 22 826 30 08.

 

Szef Kuchni Poleca

Szef KuchniZ myślą o naszych stałych Gościach stworzyliśmy wyjątkowe Menu ze specjalnymi ofertami na każdy dzień tygodnia. Zapraszamy!
Czytaj więcej...

Facebook

Współpraca

lagostina-logo-236px

Nasze potrawy sa przyrzadząne
w naczyniach Lagostina

kotylion 236px


jarczynski 236px pl

Catering

Na przyjęcia poza Restauracją oferujemy catering. Możemy stworzyć go z wybranych pozycji z Karty, lub razem opracować Menu, które idealnie sprawdzi się na planowanym przez Państwa przyjęciu..

Godziny Otwarcia

Godziny otwarcia:
poniedziałek: od 12:00 do 24:00
wtorek - sobota: od 11:00 do 24:00
niedziela: od 12:00 do 24:00

Rezerwacje przyjmujemy tylko i wyłącznie telefonicznie codziennie po godzinie 12:00!

Organizujemy bankiety, przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia weselne.

Pilsner Urquell

Odwiedź nas koniecznie!

Kontakt

ul. Senatorska 37
00-095 Warszawa

tel.: +48 22 826 30 08

Szanowni Goście, odwiedzając St Antonio uprzejmie prosimy o uszanowanie etykiety stroju i zachowanie zasad business-casual. W ciepłe dni prosimy unikać szortów, klapek i odzieży sportowej. Dziękujemy.

E-mail: restauracja@stantonio.pl
Strona internetowa: www.stantonio.pl

 

Facebook