Buongiorno! Dzień dobry!

St. Antonio to Restauracja z włoską duszą, zanurzona w Magicznym Ogrodzie
w samym sercu Warszawy - Parku Saskim, w skrzydle zabytkowego Pałacu Błekitnego.

Serwujemy w niej kuchnię włoską z polskimi elementami wierząc, że właśnie to połączenie
jest sprawdzoną recepta na pyszne jedzenie i niepowtarzalna atmosferę w tym urokliwym miejscu.

Pasja do gotowania, urokliwy gwar i gościnność to magia St Antonio.

Feste! Rodzinne przyjęcia, romantyczne wesela i eleganckie bankiety

Wspólne świętowanie przy stole to jedna z najsilniejszych i najpiękniejszych tradycji - zarówno we Włoszech jak i w Polsce. W St Antonio specjalizujemy się w organizacji przyjęć wszelkiego rodzaju, od rodzinnych spotkań w bliskim gronie, przez eleganckie firmowe bankiety, aż do chrzcin i wesel. Posiadamy też osobną, kameralną salę w której odbywają się często szkolenia, lub niewielkie konferencje. Kontakt telefoniczny: 22 826 30 08.

 

Oferta cateringowa

Na przyjęcia poza Restauracją oferujemy catering. Możemy stworzyć go z wybranych pozycji z Karty lub razem opracować Menu, które idealnie sprawdzi się na planowanym przez Państwa przyjęciu. Mieliśmy zaszczyt obsługiwać wiele wspaniałych wydarzeń. Na największym z nich gotowaliśmy dla 1500 osób. Wszystkie wspominamy wspaniale i nie możemy doczekać się kolejnych wizyt naszych Gości! Żeby dowiedzieć się więcej o naszej Ofercie prosimy o kontakt z Restauracją: restauracja@stantonio.pl lub 22 826 30 08.

Włoska kuchnia, polska dusza

W naszej Karcie można znaleźć tradycyjne włoskie pasty, zawsze świeże owoce morza i wspaniałe mięsa najlepszej jakości. Staramy się, żeby nasze dania smakowały tak, jakby gotowała je kochająca mamma. Oprócz klasycznych dań włoskich, takich jak carpaccio, serwujemy także wspaniałe dania z typowo polskich składników - ten międzynarodowy mariaż sprawdza się w St Antonio od lat i przyciąga wielu zadowolonych Gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Menu i wybrania czegoś dla siebie.

Catering

Na przyjęcia poza Restauracją oferujemy catering. Możemy stworzyć go z wybranych pozycji z Karty, lub razem opracować Menu, które idealnie sprawdzi się na planowanym przez Państwa przyjęciu..

Godziny Otwarcia

Godziny otwarcia:
poniedziałek: od 12:00 do 24:00
wtorek - sobota: od 11:00 do 24:00
niedziela: od 12:00 do 24:00

Rezerwacje przyjmujemy tylko i wyłącznie telefonicznie codziennie po godzinie 12:00!

Organizujemy bankiety, przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia weselne.

Pilsner Urquell

Odwiedź nas koniecznie!

Kontakt

ul. Senatorska 37
00-095 Warszawa

tel.: +48 22 826 30 08

Szanowni Goście, odwiedzając St Antonio uprzejmie prosimy o uszanowanie etykiety stroju i zachowanie zasad business-casual. W ciepłe dni prosimy unikać szortów, klapek i odzieży sportowej. Dziękujemy.

E-mail: restauracja@stantonio.pl
Strona internetowa: www.stantonio.pl

 

Facebook