Nasza Restauracja

 

St Antonio to romantyczna restauracja skryta od 1996 roku w Ogrodzie Saskim, jednym z najpiękniejszych warszawskich parków. Jej wnętrze przywodzi na myśl baśniowy wenecki salon.

Magiczny zimowy ogród osłonięty zielenią Ogrodu Saskiego od szumu ulic, przenosi Gości w zaczarowany świat włoskiej i polskiej kuchni.

Specjalnością St Antonio są świeże owoce morza, makarony, najwyższej jakości mięsa oraz domowego wyrobu owocowe sorbety.

Popularnością pośród wymagających warszawskich Gości Pałacu Zamoyskich, gdzie mieści się restauracja cieszą się także słynne omlety (zwłaszcza słynny “St Antonio” oraz “Odessa” z kawiorem).

Ważnymi Gośćmi restauracji są najmłodsi, na których w weekendy czekają inspirujące animacje. Dzieci w wieku przedszkolnym stołują się w St Antonio zupełnie gratis.

 

 

Szef Kuchni Poleca

Szef KuchniZ myślą o naszych stałych Gościach stworzyliśmy wyjątkowe Menu ze specjalnymi ofertami na każdy dzień tygodnia. Zapraszamy!
Czytaj więcej...

Facebook

Współpraca

lagostina-logo-236px

Nasze potrawy sa przyrzadząne
w naczyniach Lagostina

kotylion 236px


jarczynski 236px pl

Catering

Na przyjęcia poza Restauracją oferujemy catering. Możemy stworzyć go z wybranych pozycji z Karty, lub razem opracować Menu, które idealnie sprawdzi się na planowanym przez Państwa przyjęciu..

Godziny Otwarcia

Godziny otwarcia:
poniedziałek: od 12:00 do 24:00
wtorek - sobota: od 11:00 do 24:00
niedziela: od 12:00 do 24:00

Rezerwacje przyjmujemy tylko i wyłącznie telefonicznie codziennie po godzinie 12:00!

Organizujemy bankiety, przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia weselne.

Pilsner Urquell

Odwiedź nas koniecznie!

Kontakt

ul. Senatorska 37
00-095 Warszawa

tel.: +48 22 826 30 08

Szanowni Goście, odwiedzając St Antonio uprzejmie prosimy o uszanowanie etykiety stroju i zachowanie zasad business-casual. W ciepłe dni prosimy unikać szortów, klapek i odzieży sportowej. Dziękujemy.

E-mail: restauracja@stantonio.pl
Strona internetowa: www.stantonio.pl

 

Facebook